Pakiety promocyjne dla seniorów

Teraz nowe, korzystne ceny

Wszystkie osoby, które do końca listopada zamówią pakiet 10 wizyt domowych dla osoby po 80r.ż. mogą liczyć na specjalne zniżki. Rabat względem ceny podstawowej wynosi aż 25%! W ramach wizyt prowadzimy specjalistyczną rehabilitację ortopedyczną, neurologiczną, terapię bólów kręgosłupa i stawów oraz gimnastykę ogólnousprawniającą. Podczas pierwszej wizyty nasz terapeuta uzgodni plan usprawniania i zaproponuje najlepiej dopasowaną formę zajęć. Mogą być to ćwiczenia ruchowe (kinezyterapia), masaż leczniczy lub techniki terapii manualnej.

Rodzaje pakietów

Dostępne są pakiety wizyt 60- i 40-minutowych. Seria 10 dłuższych wizyt kosztuje 750zł (zamiast 1000zł), natomiast krótszych 600zł (zamiast 800zł), co daje 60zł za pojedynczą wizytę! Na pierwsze spotkanie sugerujemy zarezerwować sobie godzinę czasu. Pozwoli nam to przeprowadzić dokładny wywiad, badanie i rozpocząć terapię. Jeśli podczas takiej wizyty zdecydują się Państwo na serię krótszych zabiegów (1 wizyta 60min + 9 wizyt 30min), wówczas rozliczenie będzie proporcjonalne i wyniesie 615zł. Aby skorzystać z pakietu wymagana jest płatność z góry lub w dwóch ratach po 50% – przy pierwszej i szóstej wizycie.

Jak zamówić pakiet?

Wystarczy zadzwonić pod nr 692-537-153 i umówić spotkanie. Pracujemy w dni powszednie od 8 do 20. Staramy się być elastyczni i dostosować godzinę wizyty do Państwa potrzeb.

Ograniczenia

Rabat obowiązuje dla zamówień złożonych i opłaconych w terminie 26.10.2018 – 30.11.2018. Warunkiem skorzystania z promocji jest ukończenie 80r.ż. przez pacjenta. Podane ceny obowiązują dla Krakowa. Poza granicami miasta doliczamy dodatkową opłatę za dojazd, uzależnioną od odległości. W strefie płatnego parkowania obowiązuje dopłata 5zł do każdej wizyty. Promocyjne ceny nie dotyczą rehabilitacji metodą Bobath.