Z okazji ich święta podaruj swoim dziadkom to, co dla nich najcenniejsze – zadbaj o ich dobrą kondycję fizyczną. Voucher prezentowy na zabiegi rehabilitacyjne w domu pacjenta to doskonały prezent dla starszej osoby.

Cena vouchera to 300zł.
Obejmuje on 3 wizyty fizjoterapeuty w domu pacjenta:
1) pierwsza wizyta to dokładny wywiad i badanie układu ruchu, edukację pacjenta w zakresie ergonomii ruchu, elementy terapii ruchowej lub masażu,
2) na drugiej wizycie prowadzimy ćwiczenia ruchowe dobrane do indywidualnych potrzeb pacjenta, instruktaż ćwiczeń do samodzielnego wykonania,
3) ostatnia wizyta to masaż leczniczy kręgosłupa lub innego odcinka ciała.

Każda z wizyt trwa ok 60min. Istnieje możliwość dojazdu do pacjentów spoza Krakowa za dopłatą uzależnioną od odległości.

Większość osób po 70 r.ż. boryka się z problemami bólów kręgosłupa lub stawów. Wynika to najczęściej z pojawiających się zmian zwyrodnieniowych, które dotykają dzisiaj coraz więcej osób. Pakiet przeznaczony jest zarówno dla osób chorujących przewlekle (z powodu choroby zwyrodnieniowej czy po udarze mózgu – stosujemy wówczas specjalistyczną terapię ruchową w oparciu o metody neurofizjologiczne lub terapię manualną), jak i seniorów bez większych problemów z układem ruchu (stosujemy wówczas ćwiczenia nastawione na poprawę ogólnej sprawności i komfortu pacjenta).

Zabiegi fizjoterapeutyczne to doskonały sposób na uwolnienie się od dokuczliwych objawów bólowych. Ćwiczenia ruchowe pomogą wzmocnić osłabione partie mięśniowe, zwiększyć zakres ruchu w stawach oraz poprawić koordynację ruchową. Masaż leczniczy wpływa na poprawę ukrwienia i natlenowania tkanek, rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni oraz poprawę samopoczucia.

Jak kupić Voucher?

Zadzwoń na numer 692-537-153 lub napisz na adres: rejestracja@rehaexpert.pl. Będą nam potrzebne: imię i nazwisko osoby obdarowanej oraz jej adres zamieszkania. Wyślij przelew w kwocie 300zł na nasze konto (04 1090 1665 0000 0001 1561 5121) w Santander Bank Polska; w tytule przelewu wpisz „Voucher dla: (imię i nazwisko)”. Po zaksięgowaniu środków wyślemy karnet w formie PDF lub pocztą tradycyjną na Twój adres. Osoba obdarowana będzie mogła już sama umówić konkretny termin wizyty przez telefon i wykorzystać pakiet do końca kwietnia 2020r.