Umów się na fizjoterapię w Rzeszowie już teraz! Zapisz się na wizytę tutaj lub pod nr telefonu 692-537-153.

Fizjoterapia Rzeszów

Gabinet Fizjoterapii Reha Expert zapewnia pacjentom dostęp do szerokiej gamy zabiegów fizjoterapeutycznych. Otaczamy opieką osoby z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa oraz stawów; pomagamy ludziom z urazami oraz kontuzjami. Przyjmujemy fanów sportu, poświęcających się swoim aktywnościom amatorsko oraz profesjonalnie. Odwiedzamy pacjentów w domach, dzięki czemu mają możliwość ćwiczeń w znajomym otoczeniu.
Fizjoterapia Rzeszów

Rzeszów fizjoterapia z dojazdem do pacjenta

Nasz gabinet mieści się w Krakowie, przy ul. Turniejowej (Wola Duchacka Zachód). Od początku działalności udało nam się rozszerzyć zakres świadczonych usług, przez co aktualnie można zamówić u nas wizyty domowe na terenie kilku miast. Poza Krakowem odwiedzamy pacjentów w Niepołomicach, Skawinie, Wieliczce oraz w okolicach. To nie wszystko – oferujemy usługi mobilne do miejscowości Rzeszów. Fizjoterapia w warunkach domowych sprawdza się u osób z różnego rodzaju schorzeniami, urazami czy zwyrodnieniami. Każdorazowo specjalista dobiera metodę terapii indywidualnie, biorąc pod uwagę stan zdrowia oraz możliwości uczestnika sesji.

Z rehabilitacji w domu często korzystają ci, którzy mają trudności z samodzielnym poruszaniem się albo są całkowicie pozbawieni tej możliwości. Niekiedy to osoby niemobilne w znaczeniu nieposiadające samochodu, co nie pozwala im dotrzeć do placówki bez wsparcia z zewnątrz. Ponieważ nie mogą umówić się na zajęcia w ośrodku, z pomocą przychodzi im nasz fizjoterapeuta Rzeszów to miasto, do którego dojeżdża, aby asystować przy treningach chorych z reumatoidalnym zapaleniem stawów, chorobą Parkinsona czy guzami mózgu. Odwiedza też pacjentów z rdzeniowym zanikiem mięśni, uszkodzeniami rdzenia kręgowego oraz ogniskowymi uszkodzeniami mózgu.

Kompleksowa fizjoterapia Rzeszów

Zapewniamy potrzebującym opiekę polegającą na analizie zdrowia, dopasowaniu ćwiczeń, a także wsparciu przy ich wykonywaniu. To wszystko oferuje dobry fizjoterapeuta Rzeszów to miejscowość, w której zajmujemy się przeprowadzaniem różnych rodzajów rehabilitacji. Wykonujemy masaże lecznicze całego ciała, prócz tego skupiamy się na masażach kręgosłupa oraz kończyn (odcinkowe). Przynosimy ulgę chorym z bólami kręgosłupa, wybierając optymalną metodę pracy po rzetelnej diagnostyce. Można się do nas zwrócić bez względu na wiek – każdemu pomaga dobrze dobrana fizjoterapia Rzeszów to miasto, w którym pracujemy z najmłodszymi pacjentami, począwszy od niemowlaków, a skończywszy na starszych dzieciach. Przykładamy wszelkich starań, aby zmotywować oraz zmobilizować do aktywności fizycznej seniorów.

Prowadzimy terapię z użyciem technik PNF oraz Bobath, wykonując zabiegi fizjoterapeutyczne Rzeszów to ośrodek, do którego przyjeżdżamy, aby w domach pacjentów zajmować się rehabilitacją neurologiczną. Proponujemy chętnym również rehabilitację ortopedyczną. Wykorzystujemy w jej trakcie techniki terapii manualnej. Kolejna grupa zainteresowanych naszymi usługami osób to kobiety w ciąży oraz świeżo upieczone matki. Za sprawą umiejętnie dobranej fizjoterapii pomagamy im przejść przez ten trudny okres.
Fizjoterapia z dojazdem Rzeszów

Wykwalifikowany fizjoterapeuta Rzeszów

Duże doświadczenie pozwala nam oferować pacjentom wysoką jakość usług. Możemy skutecznie wspierać powrót do zdrowia albo zmniejszać dolegliwości (np. u ludzi w stanie wegetatywnym). Otaczamy opieką chorych z ciężkimi uszkodzeniami centralnego układu nerwowego, kontuzjami czy urazami kończyn. Na te oraz wiele innych problemów zdrowotnych może zaradzić profesjonalna fizjoterapia Rzeszów to miejscowość, którą postanowiliśmy dołączyć do obszaru odwiedzanego przez naszych specjalistów.

Do największych sukcesów Gabinetu Fizjoterapii Reha Expert należy zespół złożony z pasjonatów swojej pracy. Nasi specjaliści nie ustają w podnoszeniu kompetencji. Doskonalą umiejętności praktyczne w trakcie codziennych zajęć, a dodatkowo uczestniczą w szkoleniach oraz konferencjach poświęconych swojej dziedzinie. To dla nas bardzo ważne, aby członkiem kadry był doświadczony, pełen empatii fizjoterapeuta Rzeszów prywatnie oferuje pacjentom dobrą jakość usług z zakresu rehabilitacji. Ci, którzy chcieliby zarezerwować termin spotkania z fizjoterapeutą, mają dostęp do pracowników zmotywowanych, z łatwością nawiązujących świetny kontakt z chorymi, jak również umiejącymi zmobilizować ich do dalszych ćwiczeń.

Zabiegi fizjoterapeutyczne Rzeszów – oferta

Rehabilitacja oraz fizjoterapia przeprowadzana w domu to znakomita opcja dla rzeszy pacjentów. Wiąże się z kilkoma wymaganiami, które należy spełnić, aby przynosiła satysfakcjonujące rezultaty. Między innymi, umożliwia zachowanie regularności wizyt, a co za tym idzie, samych ćwiczeń. Odpowiednio prowadzona, motywuje chorego do ich wykonywania. Prócz tego specjalista odpowiednio przygotowuje się do każdego spotkania.
Na zajęcia przynosi – w zależności od konkretnego przypadku – stół do masażu, matę albo przybory do ćwiczeń. Materiały dobiera oraz dostarcza na sesję sam fizjoterapeuta Rzeszów to jedna z miejscowości, w której z naszymi pracownikami spotyka się coraz więcej chętnych. Efekty rehabilitacji zwykle można zaobserwować po kilku albo kilkunastu tygodniach systematycznych ćwiczeń.

Poza zmianą miejsca z gabinetu na prywatne mieszkanie sesje w niczym nie odbiegają przebiegiem od spotkań w gabinecie. Niczym nie powinna się różnić od tradycyjnej taka fizjoterapia Rzeszów to miasto, w którym mogą się Państwo o tym przekonać.

Fizjoterapeuta Rzeszów – prywatnie

Jeżeli szukają Państwo specjalisty takiego jak dobry fizjoterapeuta Rzeszów to miejscowość, w której może Was odwiedzić jeden z naszych pracowników. Kadra Gabinetu Fizjoterapii Reha Expert koncentrują się na poprawie mobilności swoich podopiecznych – na tyle, na ile to tylko możliwe. Dojeżdżamy do domów bądź mieszkań osób z niepełnosprawnościami w znacznym stopniu, ale także do zdrowych pacjentów. Z Krakowa wyrusza nasz fizjoterapeuta. Rzeszów oraz kilka innych miast to kierunki, w które się udaje. Można zamówić jedną sesję, bądź cykl spotkań z rehabilitantem, jeśli główny problem stanowi brak czasu na samodzielny dojazd pod adres, pod którym znajduje się nasza placówka.

Zachęcamy do skorzystania z usług osoby, które uważają, że ich kłopoty zdrowotne może rozwiązać (albo znacznie zmniejszyć) profesjonalna fizjoterapia Rzeszów to kolejny ośrodek, który postanowiliśmy dodać do mapy obsługiwanych rejonów.